Krosadreh

Przeżyj niezapomnianą podróż po regionie Krosadreh. - forum w trakcie tworzenia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Gry
  •  » Gra Kevin'a & Darshes'a

#1 2011-01-23 22:52:37

Kate Rakness

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 24

Gra Kevin'a & Darshes'a

Przez miasto jechała długa, czarna limuzyna. Każdy z mieszkańców doskonale wiedział, do kogo należała. Zazwyczaj używali jej państwo Drivsol. Tym razem było jednak inaczej. Szofer wiózł tylko Ciebie. Oczywiście działo się tak nie bez powodu. Wiedząc, że rodzice nie byli do końca przekonani, czy dobrze robią pozwalając Ci na tą wyprawę, postanowiłeś zostawić im pożegnalny list i zacząć swoją podróż przed wschodem słońca, aby nie mogli Cię już zatrzymać.

- Jesteśmy na miejscu. Tu kończy się nasze miasto. - usłyszałeś głos szofera. - Jest panicz pewien, że zabrał wszystko? Profesor uprzedzał, żeby dokładnie się zastanowić. Gadżety od niego to tylko część wyposażenia, które panicz powinien posiadać.

Offline

 

#2 2011-01-24 19:34:54

 Kevin Drivsol

Administrator

31225086
Skąd: Poland
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 55

Re: Gra Kevin'a & Darshes'a

- Eee... no chyba. - powiedziałem, sprawdzając doszczętnie biały plecak. - Pokedex, pokeball'e, potion, pokegear... Zaraz, zaraz...! GDZIE JEST MOJA PODUSIA?! - przestraszyłem się. I to nie na żarty! Jak mógłbym spać pod gołym niebem bez mojego Snorlusia? To niewyobrażalne. Po chwili poszukiwań, znalazłem na szczęście moją poduszkę. Była ukryta pod strojem wierzchnim. - No dobra. To ja już pójdę... Żegnaj, jak ci tam. - pożegnałem się z szoferem. Nigdy nie mogłem zapamiętać jego imienia. Było strasznie trudne. Ale cóż. Wyszedłem z limuzyny - nie było już odwrotu. Słońce zachodziło. - Najwyższy czas zapoznać się z tobą. - odpiąłem biało-czerwoną kulę od paska i wyciągnąłem pokeball przed siebie. - Pokaż się. - nie czekając na pojawienie się stworka, ruszyłem dalej, w stronę lasu.

Offline

 

#3 2011-01-24 20:36:00

 Darshes Tael'dar

Nowy użytkownik

24943779
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 4
WWW

Re: Gra Kevin'a & Darshes'a

Cóż za dziecinada! -Stwierdziłem lekko wychylając się z cienia rzucanego przez budynek. -Głupi dzieciak z głupim pokemonem, w głupim mieście... To będzie prostsze niż sądziłem! - Z uśmiechem na ustach odwróciłem się do Shinx'a. Mogliśmy to zakończyć to na dwa sposoby. Pierwszy to podbiegnięcie, ogłuszenie chłopaka i jego pokemona a następnie podróż pierwszym lepszym pociągiem do Goldenrod. Jednak wątpię w to że nikt nie zatrzyma faceta z nieprzytomnym dzieckiem na ramieniu. A jeśli ten rozpieszczony panicz nie będzie co jakiś czas dzwonił do swoich rodziców, jego tatulek wykorzysta wszystkie dostępne środki by dowiedzieć się co się stało z tym bachorem! A to by nam życie utrudniło. Złociste oczy błysnęły niebezpiecznie. Drugi sposób polega na doprowadzeniu nieświadomego chłopaka do kwatery głównej, tak iż do końca nie będzie nic podejrzewał... Jednak najpierw musimy się z nim jakoś zaznajomić. Może by tak zaaranżować spotkanie? Popatrzyłem na shinx'a. -Słuchaj... Ten chłopak to nasz cel misji. Jeżeli wykonamy szybko naszą robotę, będziemy mieli dla siebie trochę czasu. Potrzebuje tylko twojej pomocy. Wystarczy że go zaczepisz w jakikolwiek sposób.

Ostatnio edytowany przez Darshes Tael'dar (2011-02-03 20:07:44)


Tylko ci, którzy są przygotowani na śmierć mają prawo strzelać.
Pokemony:
Shinx --> 5lvl

         Karta Postaci

Offline

 

#4 2011-02-02 20:25:14

Kate Rakness

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 24

Re: Gra Kevin'a & Darshes'a

Zanim odpiszę, Darshes, mała uwaga: piszesz tylko za siebie. To, co robi Twój pokemon, zależy ode mnie. Popraw post.

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Gra Kevin'a & Darshes'a

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akademiarw.pun.pl www.saas.pun.pl www.legend-of-avatar.pun.pl www.flaschenboys.pun.pl www.manager2009.pun.pl