Krosadreh

Przeżyj niezapomnianą podróż po regionie Krosadreh. - forum w trakcie tworzenia


#1 2011-01-30 17:04:16

 Kevin Drivsol

Administrator

31225086
Skąd: Poland
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 55

Hikari Murasaki

Stałaś przed swoim malutkim domem. Chociaż, trudno było powiedzieć, iż był on Twój. Rodzina się Ciebie wyrzekła i tym samym 'oświadczyła', że nie należysz do nich w ogóle. Od teraz byłaś zdana tylko na siebie. Tak, tylko na siebie. Twoi rodzice byli na tyle głupi, żeby nie dać Ci żadnego ze swoich pokemonów. Ale, zaraz... Przecież właśnie dzisiaj profesor Jeremy Oak rozdaje pokemony! Tylko... Czy jeszcze jakikolwiek został? Tuż obok Ciebie przechodzili właśnie dwaj dziesięcioletni chłopcy. Usłyszałaś, jak rozmawiali:
- Podobno zostały już tylko dwa startery!
- Dokładnie. Mike dopiero co dostał swojego. Czekaj, co to za pokemon... Taki zielony, z liściem na głowie.
- Chikorita!
- Aham... Mam zamiar zgarnąć tego z ogniem na grzbiecie, a ty?
- Skoro bierzesz ognistego, ja wezmę wodnego.
- Jednak mi wciąż nie mieści się to w głowie: rano było ich 15! Teraz są zaledwie dwa...
Wyglądało na to, że pokemona sprzed nosa sprzątną Ci dwaj młodzi chłopcy. Lecz... Gdyby udało Ci się dotrzeć do laboratorium przed nimi...

Offline

 

#2 2011-01-30 17:16:08

Hikari Murasaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 7

Re: Hikari Murasaki

O, nie! To ja będę mieć Cyndaquil'a. Żaden tam bachor, tylko ja! On będzie mój!, pomyślałam, patrząc na tą dwójkę. Gdybym miała stanąć w laboratorium kilka minut przed nimi, a ten dzieciak dowiedziałby się, że przeze mnie nie może mieć startera... Nie, mówi się trudno!
I wtedy przypomniało mi się, że przecież nie mam zielonego pojęcia, gdzie ten profesor jest...
Podeszłam do dzieciaków.
- Cześć. Akurat tędy szłam i usłyszałam waszą rozmowę... Jestem Kizuki, siostrzenica profesora. Miałam do niego pójść i pomóc mu przy Pokemonach, jednak gdzieś zgubiłam jego adres. Powiecie mi, jak do niego dotrzeć? - spytałam, patrząc na nich. Jakże łatwo było teraz kłamać w żywe oczy! Nawet puls mi nie przyśpieszył.


Miageta yozora no hoshi-tachi no hikari...


http://archives.bulbagarden.net/media/upload/4/45/Ani570MS.png


Hikari Murasaki

Offline

 

#3 2011-01-30 18:01:02

 Kevin Drivsol

Administrator

31225086
Skąd: Poland
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 55

Re: Hikari Murasaki

- Oczywiście. On... Wiesz, właściwie nie znamy dokładnego adresu, ale możesz iść z nami. - powiedział jeden z chłopców.
- Super, to idziemy tam we trójkę. - ucieszył się drugi. - Słuchaj, który pokemon jest lepszy: tak ognisty, co ma ogniste włosy, czy wodny z ostrymi zębiskami? A tak w ogóle, to jestem Ace, a to mój kolega, Johny. Wracając do tematu... To który jest lepszy? Wiesz, kiedyś mieliśmy wykład z Twoim wujkiem w szkole. Był strasznie ciekawy, dowiedzieliśmy się tylu nowych rzeczy, nie Johny? - mały szatyn przytaknął. - Eh... No to który lepszy? - nim zdążyłaś cokolwiek odpowiedzieć, Johny przystąpił do ataku.
- Wiesz... Masz fajne włosy... Pachną... shaumą... - jak widać, jego próby poderwania były żałosne. Ace uderzył się w czoło.
- Może opowiesz nam coś o profesorze? Czy to prawda, że jest on zaginionym bratem starego Oak'a z Kanto? Czy po prostu ma takie nazwisko? A może jest bratem, tylko nie zaginionym? Wiesz, chodzi tu od groma plotek na temat Twojego wujka, a ja jestem ciekawy, czy choćby któraś jest prawdziwa...

Offline

 

#4 2011-01-30 18:08:54

Hikari Murasaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 7

Re: Hikari Murasaki

A niech to cholera!
- Wiecie, on sam rozpuszcza te plotki tylko po to, aby stać się sławnym - odparłam, śmiejąc się. - Dobra, słuchajcie. Miałam być u mojego wujka rano, aby pomóc mu przy rozdawaniu starterów i robieniu jakiśtam badań, a więc muszę tam być szybciej od was, abyście mogli dostać silniejsze oraz ładniejsze Pokemony. Mam nadzieje, że rozumiecie... - mruknęłam. - Skoro tam idziecie, musicie wiedzieć, gdzie to jest, prawda? A, tak ogólnie- słyszałam, że chcecie wziąć Chikoritę i Cyndaquil'a. Przygotuję je specjalnie dla was. - uśmiechnęłam się lekko.


Miageta yozora no hoshi-tachi no hikari...


http://archives.bulbagarden.net/media/upload/4/45/Ani570MS.png


Hikari Murasaki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1asg.pun.pl www.earth2140.pun.pl www.rbd-rebelde.pun.pl www.forumliterackie.pun.pl www.grabskiego.pun.pl