Krosadreh

Przeżyj niezapomnianą podróż po regionie Krosadreh. - forum w trakcie tworzenia


#1 2011-01-30 17:32:39

Hikari Murasaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 7

Hikari Murasaki

Jako MG Pokemon, prowadzę tylko gry, w których wcielasz się w Pokemona. Trenerskie też kiedyś prowadziłam, jednak niezbyt mi to wychodziło- nienawidzę walk, kiedy to ja mam decydować zamiast gracza. Po prostu tego nie lubię. Może dlatego, że jestem taka leniwa? A, co za tym idzie, olewam was, kiedy piszecie niezrozumiale, a ja muszę się wysilić, aby was zrozumieć. Nawet, jeśli będziecie mi spamić na PW, mailu i GG o odpis, a wasz mi się nie spodoba- najpierw napiszę, żebyście go poprawili, a potem mogę się po prostu wkurzyć i napisać do innego MG, aby dalej prowadził wam grę... Lecz mimo tego, iż jestem taka leniwa, moje odpisy mogą być dobre, czasem nawet odpiszę wszystkim po 5-9 linijek, a ty tego nie zauważysz. 'Pracowałam' kilka lat jako MG, więc wiem z doświadczenia, że chcecie szybkich odpisów, aby jak najszybciej być najlepszym. Nie ma sprawy. Jednak czasem, musi, po prostu musi być ten zwrot akcji, kiedy nic nie wiecie, a czas płynie jakby wolniej. Cóż, nie każdy musi być najlepszy.
Od moich graczy wymagam pisania co najmniej pięciolinijkowych odpisów oraz przestrzegania ortografii i innych tego typu bzdetów. Wyobraźnia działa, ale mimo wszystko lepiej nie próbować jako np. Eevee skoczyć z drzewa i napisać, że udało wam się tam i tam doskoczyć. Niee, nie i jeszcze raz nie. Ja o tym decyduję, i chociażbyście się pluli do mnie nie wiem jak, nie edytuję postów, żeby to i tamto było inaczej. Chyba, że zobaczę jakąś literówkę, albo coś.
Nie narzekajcie na brak akcji przez tyle i tyle stron! Skoro nic się nie dzieje, oznacza to, że gotuje się jakaś wieeelka akcja, która wynagrodzi wam nudę. 'D


Miageta yozora no hoshi-tachi no hikari...


http://archives.bulbagarden.net/media/upload/4/45/Ani570MS.png


Hikari Murasaki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport.pun.pl www.travian.pun.pl www.placek.pun.pl www.cryedcabal.pun.pl www.parabola.pun.pl