Krosadreh

Przeżyj niezapomnianą podróż po regionie Krosadreh. - forum w trakcie tworzenia


#1 2011-01-20 17:09:51

Kate Rakness

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 24

Kate Rakness

Kate Rakness
Jako MG pracuję w dwóch działach z grami. Stawiam przede wszystkim na jakość, a nie ilość. Dlatego też staram się pisać długo i wyczerpująco, dlatego też zależy mi na tym samym z Waszej strony. Jeżeli ktoś chce mnie wybrać na swojego MG, niech tego przestrzega, albo zrezygnuję. Co to znaczy długo i wyczerpująco? To znaczy, że nie ograniczasz się do "idę dalej" lub "Growl i Scratch!" Tylko piszesz dłużej, opisując też to jak się czujesz, swoje myśli, może coś powiesz do pokemona, czy kogoś innego? Chcę, aby gry, które prowadzę miały poziom. Ja się produkuję, to Ty też możesz, szczególnie, że robię to dla Ciebie. Ogólnie, jestem osobą, która kocha tajemnica, zagadki, więc tego możecie się spodziewać w swoich grach. Jestem zwolennikiem realnej gry, co oznacza, że nie będzie tylko różowo, ale też i smutne chwile przyjdą, chociaż będzie ich znacznie mniej niż radosnych. Jeżeli macie jakąś prośbę co do swojej gry, mówcie śmiało. Co się wlicza w prośby? Pokemony, zdarzenia, rodzaj pisania [np. dużo akcji, mało walk, wątek romantyczny etc.] Wszystko to możecie napisać przy zapisie, lub na prywatną wiadomość. Postaram się je wszystkie spełnić, chyba, że będą one nierealne. To tyle ode mnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.parabola.pun.pl www.transport.pun.pl www.cryedcabal.pun.pl www.anty-bieber-dabrowa.pun.pl www.travian.pun.pl