Krosadreh

Przeżyj niezapomnianą podróż po regionie Krosadreh. - forum w trakcie tworzenia


#1 2011-01-20 19:43:43

Kate Rakness

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 24

MG Kate Rakness

Jeżeli chcesz się zapisać, musisz wypełnić poniższy formularz i spełniać moje wymagania.

imię chodzi oczywiście o imię postaci
nazwisko nazwisko postaci
wiek wiek postaci, nie musi być 10lat jak w anime
profesja/e do wyboru: trener, koordynator, pokestylista, hodowca, kryminalista
charakter opisz charakter postaci, mogą to być tylko cechy, może być w zdaniach, ale należy przedstawić ogólną sylwetkę postaci
historia czyli co się działo zanim postanowiłeś/aś wyruszyć w podróż, dlaczego wyruszasz, coś o rodzinie. To nie mają być dwa zdania. Proszę o nieco dłuższą historię. Chcę lepiej poznać postać, aby potem do czegoś nawiązać.
wygląd tworzymy swoją postać tutaj i robimy ją w dwóch wersjach: wygląd na co dzień i na zimę. Dodatkowo koordynatorzy tworzą jeszcze jeden contest'owy. Robimy prt scr, wchodzimy na stronę do hostowania zdjęć np. tu i hostujemy obrazki. W formularzu podajemy tylko linki do obrazków. W razie problemów, pisać na PW
http://republika.pl/blog_st_4727710/7677162/tr/pt_bag1.pnghttp://republika.pl/blog_st_4727710/7677162/tr/pt_bag2.png
plecak/torba wybierz w czym chcesz przechowywać swoje rzeczy
rzeczy, które posiadasz chodzi mi tutaj nie o pokeball'e, czy potion'y ale o np. jakiś medalion, szczęśliwą monetę etc.
starter możesz wybrać: Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Chikorita, Cyndaquil, Totodile, Treecko, Torchic, Mudkip, Turtwig, Chimchar, Piplup, Tsutaaja, Pokabu, Mijumaru; jeśli żaden z tych pokemonów Ci nie odpowiada, lub nie możesz się zdecydować, możesz wpisać "losowo". Wtedy pokemon zostanie Ci przydzielony przeze mnie. Jednak w tej opcji, może się trafić zupełnie inny niż starter.
płeć chodzi mi tu o płeć startera: samiec/samica/losowo
na wstępie dostajesz pieniądze: 3.000$ items: pokedex, pokegear, pokeball x5, potion x1 prowiant: hamburger x2, pokeprzysmak x4, sok pomarańczowy x3
czy chcesz z kimś podróżować? mam tu na myśli zmyśloną przeze mnie osobę. Napisz też czy od razu, czy później, ilość osób, płeć.
rywal jeśli chcesz, aby podczas Twojej podróży rywalizować z kimś, napisz
12 ulubionych pokemonów nie wliczają się w to legendy i shine
12 znienawidzonych pokemonów jak wyżej
prośby jeżeli macie jakieś prośby, to tutaj piszcie wszystkie

Po złożeniu formularza czekasz na moją akceptację, a potem aż założę Ci wątek w dziale "Gry".

Offline

 

#2 2011-02-21 18:57:04

Triste Tiro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-19
Posty: 3

Re: MG Kate Rakness

imię: Triste
nazwisko: Tiro
wiek: 16
charakter: miła,cicha dopóki do jej drzwi nie zapukał Giovanni teraz jest bystra odważna waleczna wysportowana zawsze musi wygrywać,oddana do zaufanych osób!
krótka historia:
Dziewczyna miała matkę pokestylistke a ojca trenera,miała rodzeństwo starszą siostrę starszą o jakieś trzy lata obie lubiły się razem bawić.Lecz pewnego dnia w dzień 16 urodzin Triste, do drzwi zawitał gość,kiedy starsza dziewczyna otworzyła drzwi okazało się iż był to nie mile widziany gość mianowicie Giovanni.
*Dzień dobry*powiedział do dziewczyny*Czy jest twoja matka Caroline Rouds?*spytał poważnym tonem*Mamo jakiś mężczyzna w pomarańczowym garniturze do ciebie kiedy jej rodzina usłyszała te słowa od razu skończyła się dobra zabawa matka popchnęła Triste do dużego pokoju i zaczęła zagadywać Giovanniego lecz rozmowy się zaczęły:*Kto to jest i czemu mama zareagowała tak ostro?*spytała blondynka*Nie ma czasu na tłumaczenia tego wszystkiego *stwierdziła Weronika siostra blondynki*Uciekajcie wymknijcie się tylnym wyjściem!*stwierdził ojciec i wrzucił dziewczyny za drzwi na co te biegły ile sił w nogach były jakieś pięć km od domu kiedy uzgodniły że trzeba rozbić namiot.Następnego dnia obudziły się w dziwnym pomieszczeniu przypominające więzienie i nagle przemówił głos Giovanniego przez głośnik*Wybierajcie która z was przyłączy się do zespołu ,,R''?*spytał*Ja lecz masz wypuścić moją siostrę*powiedziała smutnym lecz odważnym głosem*Dobrze wypuścić blondynkę*krzyknął i nagle pod dziewczyną zapadła się ziemia,leciała 2m/m i kiedy już myślała że zginie upadła na krzaki
*Teraz muszę radzić sobie sama*stwierdziła i ruszyła w stronę najbliższego miasta...
wygląd: http://s2.ifotos.pl/img/Przechwyt_hrpehaa.PNG(zimowy)http://s2.ifotos.pl/img/Przechwyt_hrpehqp.PNG(normalny)
rzeczy szczęśliwy medalion od matki,breloczek aipom
profesje: trener/pokestylistka
starter:
chikorita
płeć:samica
plecak
pokedex różowy
rywalka:Silna,bystra i piękna brunetka która cały czas próbuje odebrać Triste sławę za jej uczynki np Triste złamała nogę w szóstej klasie i zaczęła zbierać podpisy na gipsie na co brunetka założyła sobie gips na lewą rękę i też zbierała podpisy.Można ją spotkać na pokazach i pokazach mody.Może być na początku przygody.
12 ulubionych pokemonów
riolu,aipom,lucario,cherubi,pichu,pluse,roselia,buneary,spoink,cacnea,swablu,ralts
12 znienawidzonych pokemonów Totodile,Aggron,ambipom,gulpin,carvanha,numel,Trapinch,zangoose,seviper,lunatone,Corphish,baltoy
podróżuję sama

Offline

 

#3 2011-03-07 15:33:51

Aya Mentali

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 7

Re: MG Kate Rakness

imię: Leiko
nazwisko: De Moon
wiek: 15 lat
profesja/e do wyboru: koordynator
charakter: Uczucia okazuje rzadko, samotniczka
historia: Jej ojciec, szanowany naukowiec zmarł podczas jednego eksperymnetu, wtedy zmieniła swój charakter. Jej matka kilka mięsięcy później jej matka została przyadkowo postrzelona przez uciekającego bandyte. Wychowywana była przez babcię oraz dziadka, zaczeła kolegować się z nieprzyjemnym towarzystwem, taka się też stała. Z tego udało jej się wyjść tylko z pomocą przyjaciółki, którą kiedyś obgadywała. Dzięki niej udało jej się wyjść na prostą. Jednak ta przyjaciółka zmarła przez zatrucie, wtedy Leiko postanowiła ją pomścić.
wygląd: http://img231.imageshack.us/i/przechwytywaniegb.jpg/ codzienny
Zimowy: http://img193.imageshack.us/i/przechwytywaniers
torba
rzeczy, które posiadasz: Zdjęcie rodziców
starter możesz wybrać: Los
płeć: samica
rywal jeśli chcesz, aby podczas Twojej podróży rywalizować z kimś, napisz: Zach (Zachary) były członek bandy do której należała Leiko, z charakteru wredny, pewny siebie
12 ulubionych pokemonów: Ponyta, Arbok, Absol, Shinx, Chimchar, Meowth, Seviper, Vulpix, Dratini, Glameow, Growlithe, Scyther
12 znienawidzonych pokemonów jak wyżej: Gulpin, Makuhita, Shedinja, Mankey, Mime, Slowpoke, Ditto, Mudkip, Seedot, Snorlax, Bidoof, Solosis
prośby: ---

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sp1-gw.pun.pl www.pierwszac.pun.pl www.narutoprogame.pun.pl www.cupfifa.pun.pl www.winxclub.pun.pl