Krosadreh

Przeżyj niezapomnianą podróż po regionie Krosadreh. - forum w trakcie tworzenia


#1 2011-01-20 20:29:18

Kate Rakness

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 24

MG Kate Rakness

Jeżeli chcecie się zapisać, musicie wypełnić poniższy formularz i spełniać moje wymagania.

imię chodzi oczywiście o imię postaci
nazwisko nazwisko postaci
wiek wiek postaci, nie musi być 10lat jak w anime
double partner tutaj piszesz nick osoby, z którą chcesz grać
profesja/e do wyboru: trener, koordynator, pokestylista, hodowca, kryminalista
charakter opisz charakter postaci, mogą to być tylko cechy, może być w zdaniach, ale należy przedstawić ogólną sylwetkę postaci
historia czyli co się działo zanim postanowiłeś/aś wyruszyć w podróż, dlaczego wyruszasz, coś o rodzinie. To nie mają być dwa zdania. Proszę o nieco dłuższą historię. Chcę lepiej poznać postać, aby potem do czegoś nawiązać. Nie zapomnijcie ustalić część Waszej wspólnej historii i zamieścić tu również informacje o Waszym spotkaniu, relacjach itd.
wygląd tworzymy swoją postać tutaj i robimy ją w dwóch wersjach: wygląd na co dzień i na zimę. Dodatkowo koordynatorzy tworzą jeszcze jeden contest'owy. Robimy prt scr, wchodzimy na stronę do hostowania zdjęć np. tu i hostujemy obrazki. W formularzu podajemy tylko linki do obrazków. W razie problemów, pisać na PW
http://republika.pl/blog_st_4727710/7677162/tr/pt_bag1.pnghttp://republika.pl/blog_st_4727710/7677162/tr/pt_bag2.png
plecak/torba wybierz w czym chcesz przechowywać swoje rzeczy
rzeczy, które posiadasz chodzi mi tutaj nie o pokeball'e, czy potion'y ale o np. jakiś medalion, szczęśliwą monetę etc.
starter możesz wybrać: Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Chikorita, Cyndaquil, Totodile, Treecko, Torchic, Mudkip, Turtwig, Chimchar, Piplup, Tsutaaja, Pokabu, Mijumaru; jeśli żaden z tych pokemonów Ci nie odpowiada, lub nie możesz się zdecydować, możesz wpisać "losowo". Wtedy pokemon zostanie Ci przydzielony przeze mnie. Jednak w tej opcji, może się trafić zupełnie inny niż starter.
płeć chodzi mi tu o płeć startera: samiec/samica/losowo
na wstępie dostajesz pieniądze: 3.000$ items: pokedex, pokegear, pokeball x5, potion x1 prowiant: hamburger x2, pokeprzysmak x4, sok pomarańczowy x3
rywale jeśli chcesz, aby podczas Waszej podróży rywalizować z inną parą lub jeden/jedna z Was, napisz
12 ulubionych pokemonów nie wliczają się w to legendy i shine
12 znienawidzonych pokemonów jak wyżej
prośby jeżeli macie jakieś prośby, to tutaj piszcie wszystkie

Po złożeniu formularza przez obie osoby czekacie na moją akceptację, a potem aż założę Wam wątek w dziale "Gry".

Offline

 

#2 2011-01-22 14:31:25

 Kevin Drivsol

Administrator

31225086
Skąd: Poland
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 55

Re: MG Kate Rakness

imię: Kevin
nazwisko: Drivsol
wiek: 13lat
double partner: Darshes Tael'dar
profesja: trener/kryminalista
charakter: miły, przyjacielski, strasznie niecierpliwy, nieco infantylny oraz arogancki, ma od groma problemów manualnych i uwielbia flirtować z dziewczynami, co za bardzo mu nie wychodzi
krótka historia: Kevin urodził się bogatej rodzinie. Można nawet rzec, iż w bardzo bogatej. Od dziecka był rozpieszczany, jakby był nie wiadomo kim. Jego rodzice uważali go za pępek świata, w końcu Kevin określany był przez nich jako „ukochany synuś”, a ten kto ośmielił się mu cokolwiek zrobić był wyzywany od brutalów i debili, którzy nie znają miłości i ciepła, a tylko nienawiść i krzywda im w głowie. Lata mijały, Kevin dorastał. Uczył się w miarę dobrze, lecz swojej wiedzy nie potrafił mądrze wykorzystać. Sposób rozpieszczania szatyna przez rodziców może nie zrobił z niego rozwydrzonego bachora, ale aroganta to i owszem. Zielonooki stał się także przez to nieco dziecinny. W wieku 11 lat oglądał telewizję i to właśnie od tamtego momentu jego życia diametralnie się zmieniło. Zobaczył walkę pokemon. Widząc to, od razu chciał wyruszyć w podróż, chciał być najlepszym trenerem na świecie i mieć jak największą liczbę pokemonów oraz zebrać wszystkie odznaki, ogólnie mówiąc - zostać mistrzem pokemon. Było to typowe marzenie każdego młodego, niedoświadczonego trenera. Niemalże od razu poleciał do rodziców, prosząc ich o pierwszego pokemona. Jednak ci wiedzieli, że takiemu kozłu ofiarnemu nie można powierzyć żadnej żywej istoty. Przez dwa lata Kevin musiał się prosić, aby jego matka i ojciec w końcu pękli. Po dwóch latach torturowania i namolnego proszenia, zgodzili się. Tata Kevina – John – załatwił mu samicę Charmander od bliskiego mu przyjaciela, którym był nie kto inny jak profesor Oak. Chłopak początkowo lamentował, że nie przyjmie samicy i żądał samca, jednak gdy zrozumiał, że jego krzyki nic nie dadzą, pogodził się z faktem że otrzymał pokemona płci pięknej. Teraz wyrusza w podróż i nie wiadomo, jak to będzie. Czy książę z Cerulean City da sobie radę bez wygodnego łóżka i obfitego obiadu?
wygląd: codzienny i wierzchni
plecak2
starter: Charmander
płeć: samica
rywale: tak, jednak mój rywal ma się pojawić bardzo późno... i ma on być na moim poziomie, taki "laluś" z karnacją Edzia, ulizanymi włosami, który się będzie sprzeczał o takie pierdoły, jak "kto ma lepszy fryz", czy "mój Blastoise jest silniejszy i ładniejszy!"
prośby: dużo dziewczyn, żeby były jaja, oraz chcę zebrać swój wymarzony team [chyba wiesz jaki :D]
dodatkowe przedmioty: szczęśliwa podusia w kształcie głowy Snorlax'a, NDS, medalik ze zdjęciem rodziny [włącznie ze zmarłą młodszą siostrą], Pan Glutek, tj. maskotka Ditta i biała maska z czerwonymi szlaczkami na polikach

Offline

 

#3 2011-01-22 18:59:46

 Darshes Tael'dar

Nowy użytkownik

24943779
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 4
WWW

Re: MG Kate Rakness

Imię: Darshes
Nazwisko: Tael'dar
Wiek: 17
Double partner: Kevin Drivsol
Profesje: Kryminalista, trener
Charakter: Arogancki, zamknięty w sobie, oziębły, lekceważący, nieufny
Historia: Każda istota poszukuje sensu życia. Jakiegoś celu czy przyczyny dla której istnieje. Podobnie było z Darshes’em. Jego wspomnienia zaczynają się na ulicy, kiedy to miał 9 lat. Sprzedaż prostych figurek z drewna, pozwalała mu zapełnić brzuch czymkolwiek innym niż resztki wygrzebane ze śmietnika obok restauracji. Wszystko się zmieniło w chwili poznania Matthew, Matthew Amserda. Pamiętał to jak dziś. W burzliwy poranek, stanął  przed nim wysoki, przystojny mężczyzna rozglądający się dookoła z dziwnym niepokojem w oczach. Nagle z przeciwległego końca uliczki dobiegły krzyki: "Tam jest! Łapać go!". Ręka białowłosego chłopca złapała mężczyznę za płaszcz i wciągnęła w cień uliczki. Tam oboje przeczekali, aż pościg się oddali. Jednak miesięczna praca chłopaka była zniszczona. Figurki były połamane i rozrzucone po całej ulicy. Mężczyźnie zrobiło się żal chłopaka  klęczącego nad swoim zniszczonym „dobytkiem”. Niestety nie mógł nic na to poradzić, gdyż chłopak by mu jeszcze bardziej przeszkadzał. W końcu jego córka była dla niego już dość dużym utrapieniem, a teraz jeszcze to. Mężczyzna spojrzał na swoją rękę gdzie trzymał metalowe urządzenie. „Łap”- powiedział i rzucił je chłopakowi, który zręcznie złapał urządzenie. ”Niezły refleks”  -powiedział mężczyzna i już się miał zniknąć w gąszczu ludzi, gdy chłopak złapał ponownie za jego płaszcz. "D-d-darshes, proszę Pana." mężczyzna obrócił się zdumiony i odpowiedział "Miło mi chłopcze, jestem Matthew." Po tych słowach rozpłynął się w gąszczu budynków. Ów przedmiot okazał się być nośnikiem danych... danych niezbyt wygodnych dla wielu ludzi na wysokich pozycjach. Oczywiście wielu się zainteresowało tym, że wpadł w ręce jakiegoś dzieciaka z ulicy i próbowano mu odebrać ów przedmiot. Darshes wykazał się jednak sporą inteligencją i znajomością miasta, tak iż przez rok, mimo ciężkich warunków, uniknął złapania. Jego determinacja i zdolności zaimponowały przywódcy gangu ulicznego i został przyjęty do jego bandy. Wśród ludzi w mieście zaczęto słyszeć pogłoski o tym że jakiś białowłosy szczeniak obrabia biznesmenów i wymyka się miejscowej policji z niezwykłą łatwością. Mówiono nawet że posiada zdolności psychiczne, inni twierdzili że to jakiś pokemon. Następnie w wieku 12 lat, zainteresował się nim podziemny świat przestępczy. Szybka kariera nie przewróciła mu w głowie. Zgodnie z prawem ulicy, eliminował wszystkich swoich konkurentów w mniej lub bardziej brutalny sposób. W wieku 15 lat dostał się do elity świata przestępczego w Goldenrod - Egzekutorów. Egzekutorzy zajmował się sprawami nie wygodnymi dla szefów organizacji… Dostarczaniem przesyłki do siedziby głównej, czasami były nimi zakneblowane osoby. Dzięki temu poznał już na czym opiera się gospodarka kraju, a także co ludzie chcą słyszeć i widzieć. W wieku 17 lat został wezwany do sali rady. Było to puste pomieszczenie, w którym znajdowały się trzy monitory, przez które szefowie komunikowali się z Egzekutorami. To zlecenie wydawało się proste… przynieść ”przesyłkę” opatrzoną nazwą ”Kevin Drivsol” Tylko on i jego pokemon.
Wygląd: Zwykły i Zimowy
Plecak
Rzeczy: Niewielkich rozmiarów, przenośna pamięć komputerowa, oraz moneta która na jednej stronie ma wybite słońce,a na drugiej księżyc.
Pokemon: Los
Płeć: Samiec
Rywale: Blond-włosa dziewczyna, która twierdzi że mnie zna i chce mi coś udowodnić... Tylko co to za jedna?
Prośby: Proszę o raczej średnią ilość walk i dużo życiowych sytuacji w których ja i moje pokemony będziemy mogli się wykazać. Proszę także o stosunkowy realizm, by nie było że Lugia pada na jeden piorun. Jakiś romans w przygodzie by nie zaszkodził.
Lubię: Rhydon, Absol, Ninjask, Mightyena, Spiritomb, Espeon, Ninetales, Dragonair, Gengar, Magneton, Jalorda, Charizard
Nie lubię: Igglybuff, Voltorb, Sentret, Politoed, Hoppip, Sunkern, Remoraid, Smoochum, Volbeat, Illumise, Stunky, Pidove

Ostatnio edytowany przez Darshes Tael'dar (2011-01-22 22:49:25)


Tylko ci, którzy są przygotowani na śmierć mają prawo strzelać.
Pokemony:
Shinx --> 5lvl

         Karta Postaci

Offline

 

#4 2011-01-22 20:28:35

Kate Rakness

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 24

Re: MG Kate Rakness

Oczywiście przyjęci.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bezimienni-nl.pun.pl www.air123.pun.pl www.3gp.pun.pl www.gimnazjum.pun.pl www.zipps.pun.pl